MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16197178
nr 1619 7178
Byrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 94 cm, djup: 50 cm, höjd: 87 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:32:16
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor